Son Trend Baba Oğul Kombinleri

0

Son zamanların trendi olan baba oğul kombinleri nasıl yapılır ? İşte size resimlerle sevimli ve şık baba oğul kombin fikirleri

Son zamanlarda anne kız kombinleri kadar baba oğul kombinleri de seviliyor. Çünkü sevimli ve hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Üstelik babalar da oğullar kadar memnun bu durumdan.

Peki, baba oğul kombinleri nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli ve ne tür parçalar ile kombin yapılmalı? İşte bu soru oldukça önemli. Çünkü cevaplarını bildiğinizde baba oğul kombinleri yapmak hem kolay olacak, hem de daha keyifli. Hemen basit baba oğul kombinleri ile başlayalım.

Baba oğul yazlık kombin

Öncelikle pijamalar ile başlar bu süreç. Baba oğula özel pijama takımlarını bugün pek çok markada görebiliyoruz. Siz de baba oğul giyebileceğiniz bu tür pijamaları çeşitli markalardan tercih edebilirsiniz.

Baba oğul kombinleri

Diğer taraftan baba oğul kombinleri için T-shirtler de iyi birer alternatiftir. Aynı desenlere sahip, aynı renklere sahip ya da birbirini tamamlayan kelimeleri, cümleleri üzerinde taşıyan T-shirtler, harika bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Baba oğul kırmızı kombin

Bu tür tasarımları da yine pek çok marka altında, pek çok internet sitesinde bulabilirsiniz. İsterseniz kendi tasarımlarınızı da T-shirtler üzerine bastırabilir ve kombin yapabilirsiniz.

Baba oğul kazak kombini

Baba-Oğul Kombinlerinde Renk Uyumu

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Diğer taraftan baba oğul kombinleri yaparken takım elbiseler, şapka ve atkılar, montlar, yelekler tercih edilebilecek parçalardır.  Sadece renkleri kullanarak da baba oğul kombini yapılabilir.

Baba oğul kombin

Örneğin, oğlunuza aldığınız beyaz pantolondan bir de kendinize almalı, oğlunuza aldığınız gibi bir gri T-shirt de kendinize almalı ve son olarak ikiniz de aynı tonda mavi gömlek giyerek kombininizi tamamlamalısınız.

Baba oğul klasik kombin

Örneğin gömlek ceplerinizin aynı yerde olup olmaması, gibi detaylar çok da önemli değil. Kısacası sadece renk uyumu ile de baba oğul kombini yapılabilir. Papyon ve kravat gibi aksesuarları aynı renkte tercih ederek, özel günlerde baba oğul uyumu yakalamanız da mümkün.

Baba oğul kot gömlek kombini

Uygun Fiyata Baba-Oğul Kombini Yapabilirsiniz

Baba oğul kombinleri yapmak için basit tüyolara hâkim olmanız yeterli. Özellikle bu amaçla tasarlanan kıyafetleri satın alabileceğiniz gibi, kendi kombininizi kendiniz de yapabilirsiniz.

Baba oğul spor kombin

Üstelik bunun için öyle büyük paralar ödemeniz gerekmiyor. Bütçenize uygun her mağazadan bu amaca uygun parçalar satın alıp sizde kolayca baba oğul kombini yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş