Tesettür Nişanlıklarda 2018’in Trend Tasarımları

0

Tesettür nişanlık modellerinde 2018 trendleri göz kamaştırıyor. Nişanlık seçiminde size yol gösterecek birbirinden şahane abiye tasarımları

2018 yılı moda açısından oldukça farklı olacak gibi görünüyor. Bu yıl herkesin moda ve trendler anlamında daha da özgürleştiği görülmekte. Üstelik bu özgürleşme her kesim için geçerli. 2018 tesettür modasında da bunu görüyoruz. Hatta 2018 tesettür nişanlık modellerinde dahi daha keskin ve dikkat çekici detaylar karşımıza çıkıyor.

Yeni nişanlık 2018

2018 Tesettür Nişanlıklara Hızlı Bakış

Belli alışkanlıklar ya da sözde kurallar geride kalıyor. Örneğin, 2018 tesettür nişanlık modellerinde göz  dolduran süslemeler, danteller ve boncuk işlemeler de var, sadeliği ile göz kamaştıran tasarımlar da. Çünkü tesettür nişanlıklarda belli bir kurala bağlı kalmak gerekmiyor.

Kırmızı tesettür nişanlık 2018

2018 yılının en çok tercih edilenlerine ise ayrıca bakmak gerek. Belli renkler ve detaylar her şeye rağmen hala trend halinde ve en çok tercih edilenler arasında…

Saten tesettür nişanlık

Kloş Etekler 2018’da Öne Çıkıyor

2018 tesettür nişanlık modellerinde, özellikle tasarımların üst kısımlarındaki süslemeler dikkat çekiyor. Ancak süslemelerdeki sadeleşme dikkat çekici. Nişanlıkların etek kısımlarında ise A form, prenses etek ve beraberinde kloş etek oldukça yaygın. Bu yılın en çok tercih edilen modellerinde bu etek detayları gözleniyor.

Bordo tesettür nişanlık

Kuyruklar ve Pelerinler Nişanlıklara İhtişam Katıyor

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Ayrıca pelerin ve benzeri ek detayları geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da karşımıza çıkıyor. Yerde sürünen, adeta kuğu gibi bir görünüm yaratan kuyruklar ise sadece gelinliklerde değil, nişanlıklarda da gözleniyor.

Mor tesettür nişanlık 2018

Elbiselerden ziyade, pelerin gibi detaylarda kuyruk görüyoruz. Son olarak ise 2018 tesettür nişanlık modellerinin renklerinden bahsedelim.

Pelerinli nişanlık 2018

Bordo, Lacivert ve Bej Renkleri 2018 Nişanlıklara Hakim Oluyor

Altın rengin asaletini, tesettür nişanlıklarda da görebiliyoruz. Özellikle de boncuk işlemeler ya da dantellerde sıkça altın rengi kullanılıyor. Bunun kadar yoğun kullanılan bir renk de gösterişli gümüş rengi.

Genç tesettür nişanlık 2018

Genel olarak elbiselerde tercih edilen renkler ise bordo, lacivert ve fuşya gibi renkler ile başlayıp, pudra rengi, bej, bebe mavisi, haki ve mint yeşili gibi renkler ile devam ediyor. Yani sezona uygun olarak farklı renkler tercih edilebiliyor.

Tesettür abiye nişanlık 2018

Tesettür nişanlık modellerinde tesettürün de elbise ile aynı renkte olması tercih edilir. Bu sayede bir bütünlük yakalanır. Ayrıca tesettüre eklenen uyumlu süslemeler, son derece göz alıcı sonuçlar ortaya çıkarır. Bu yüzden tesettür nişanlıklar kadar önemlidir.

Boncuk detaylı nişanlık Taşlı nişanlık 2018 Tüy detaylı nişanlık 2018 2018 kapalı nişanlık Pudra tesettür nişanlık 2018 işlemeli tesettür nişanlık 2018 Kapalı nişanlık abiye 2018 Tesettür nişanlık modelleri 2018

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş