Trend Alarmı: Ton Sür Ton Kombinler

0

Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan ton sür ton kombinleri nasıl yapılır ? Resimlerle ton sür ton kombin fikirleri ve yol gösterici ipuçları

Modada trend kavramı çok hızlı değişiyor ve öyle çok yeni trend karşımıza çıkıyor ki, hangisini dikkate alacağımızı bilemiyoruz. Ancak son zamanların en gözde trendi olan ton sür ton kombinler henüz çok da dillenmemişken siz bu trendi hayata geçirenlerin ilklerinden olabilir ve çevrenizde fark yaratabilirsiniz.

Ton sür ton pudra kombin

Önemli bir trend alarmı, yani göz alıcı ton sür ton kombinler ile karşınızdayız. Kombinleri birlikte incelemeye ne dersiniz? Böylece bu işte usta olabilirsiniz.

Ton sür ton mavi tesettür kombin

Ton Sür Ton Nedir ?

Ton sür ton kavramını açıklayarak konuya başlayacak olursak, ton sür ton aynı renk tonlarının ya da aynı rengin farklı tonlarının bir arada kullanılmasıdır. Bazen sadece kemer, ayakkabı ve çanta gibi parçalar arasında kullanılıyor olsa da bu kavram günümüzde tüm kombinde karşımıza çıkıyor.

Ton sür ton tesettür kombin

Gördüğünüz bu  kombinde, birbirine yakın renkler kullanılmış, yani aynı rengin tonları kullanılmış ve göz alıcı bir şıklık elde edilmiştir. Bu durumda renklerin sıcaklığı ya da soğukluğu da aynı seviyede olacağından büyük bir uyum karşımıza çıkıyor.

Ton sür ton yeşil kombin

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Ton Sür Ton İçin Bütünlük Şart

Bir de son derece riskli ama doğru bir şekilde yapıldığında harika sonuçlar veren aynı renk tonunda parçalar seçmek ise gerçekten de modada iddialı olanların işi. Çünkü bu örneklerdeki kadar hoş görünemeyebilirsiniz de. Bunun için gerçekten birbiri ile bütünlük sağlayacak olan parçaları seçmiş olmanız gerekiyor. Hem tarz olarak hem de renk tonu olarak birbirini tam anlamı ile tamamlıyor olmaları gerekmektedir.

Ton sür ton sade kombin

Basit Ton Sür Ton Kombin Örnekleri

Ton sür ton kombinlere iyi birer örnek olarak çıkan bu kombinlerde ise toprak renklerinin uyumunu görüyoruz. Kahverengi tonlarının muhteşem uyumu aslında sıklıkla tercih edilir. Ancak bu genellikle aksesuarlar ile sınırlı kalır.

Ton sür ton kapalı kombin

Burada ise geniş bir çeşitliliğin bir arada nasıl kullanıldığını görüyoruz. Ton sür ton kombinleriniz ile siz de bu sezon boy göstermek istiyorsanız, bu kombinlerden ilham alabilirsiniz.

Ton sür ton tesettür elbise kombin

Teninize uygun renkler ile işe başlayabilir ve ardından başarılı kombinlere imza atabilirsiniz. Renk seçimi ile birlikte uygun tonları da tespit edebileceksiniz. Ton sür ton şıklığın bir parçası olmak aslında bu kadar basit. İlhamlarınızı aldığınıza göre bir deneyin yeter!

Ton sür ton kazak etek kombin Ton sür ton tesettür spor kombin Ton sür ton tesettür kışlık kombin Ton sür ton tesettür kıyafetler Ton sür ton klasik tesettür kombin Ton sür ton beyaz kombin Ton sür ton kazak kombin Ton sür ton kap kombin Ton sür ton siyah tesettür kombin Ton sür ton bordo tesettür kombin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş