Tuğba Giyim Tesettür’ün Gurur Abidesi

0

Tuğba Giyim, tesettür abiyeler, tesettür tunikler, eşarp modelleri, pardesüler ve kapalı hanımlara özel zengin tasarımlarıyla Tesettür Giyim sektörünün gurur abidesi !


Tuğba Giyim, tesettür giyim sektörünün en seçkin ve en çok tercih edilen markaları arasında önde gelen firması olarak bilmekteyiz.Köklü bir marka olan Tuğba giyim daha çok muhafazakar bayanlara yönelik zengin tasarımları ile her zevke ve stile hitap etmeye devam ediyor.

Tuğba Giyim 2016 Koleksiyonlarında Neler Göreceğiz ?

Stil sahibi tesettürlü hanımlar daha çok farklı tasarımlardan oluşan kıyafetleri giymek isterler.Tuğba Venn‘de birbirinden şık ve özgün tasarımları ile kendi çizgisine sahip hanımlara özel koleksiyonlarını sunuyor.2016 Tuğba giyim koleksiyonlarında daha çok asimetrik elbiseler, özel geceler için tasarlanmış otantik desenli tesettür abiye modelleri ve elit çizgilerle bezenmiş tesettür kombinler dikkat çekiyor.

Tuğba Giyim
Tuğba Giyim

Bunların yanı sıra hem sadeliğe verdiği önemle hemde çizgisinden ödün vermeden tasarladığı şık tesettür ruhuna uygun kıyafetleri ile genç nesilin dikkatini çekmeyi başarmış durumdadır.Abartı kesim ve tasarımlardan arınmış sadeliği ön plana çıkaran bu koleksiyonlar aslında tamda bizim geleneklerimize uyan özümüzü yansıtan modellerden olduğunu söylersek herhalde yanlış söylemiş olmayız.

Tuğba Giyim Kombinleri İle Sizde Kendinizi Özel Hissedeceksiniz

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tuğba giyim, tesettür kombinleri  muhafazakar bayanların tercih ettiği ve her sene koleksiyonu merakla beklenen klasik dokunuşlardan oluşan yeni sezon tesettür kombinleri olarak karşımıza çıkıyor. 2016 Tuğba giyim koleksiyonunda bu sene pardesü modelleri ve kap modelleri geniş yer tutmaktadır.

Tuğba çiçekli elbise modelleri
Tuğba çiçekli elbise modelleri

2016 Tesettür Giyim Sezonunun Trend Renklerini Tuğba Venn’de Bulabilirsiniz

Renk tercihlerine baktığımızda 2016 soft renkler ve 2016 yılında bordoları çok fazla göreceğe benziyoruz. Tuğba Giyim markasının 2016 tesettür kombinlerine baktığımızda etek – bluz etek – ceket kombinlerini ve birbirleri ile olan renk uyumları tesettürlü hanımlarımız tarafından ilgi odağı olacağa benziyor.

Tuğba giyim 2016 tesettür etek
Tuğba giyim 2016 tesettür etek

Tuğba Giyim’in En Özel Tasarımlarını Sizlerle Buluşturuyoruz

Tercihlerini pardesüden ve kaplardan yana kullanmak isteyen tesettürlü hanımlarımıza 2016 Tuğba tesettür kombinleri koleksiyonuna mutlaka göz atmasını öneriyoruz. “Tesettür Giyim Kabini” olarak sizler için seçmiş olduğumuz koleksiyonun nadide parcalarına bakabilirsiniz. 2016 sezonu tesettürlü hanımların giyim seçenekleri geniş bir yelpazeye sahip olacağa benziyor.
tugba-giyim
Sizlerde Tuğba Giyim’in 2016 tesettür kombinlerini, tesettür kap modelleri, eşarp modelleri, pardesü modelleri ve trend tesettür giyim koleksiyonlarına aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Tuğba Giyim Markasının En Güzel Tesettür Abiye Modelleri, Pardesü Modelleri, Eşarp Modelleri ve Birbirinden Şık Trend Kombinlerin Resimlerini Aşağıdaki Galerimizden İnceleyebilirsiniz


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş