Pardesü Modelleri 2016 Yılında Form Değiştiriyor !

5

Pardesü modelleri 2016 koleksiyonları daha çok sonbahar ve kış renklerine hakim olup son derece modern çizgilerle karşımıza çıkıyor.


Pardesü modelleri 2016 yılında alışılmışın dışında spor kesimler, yaka kısmı dantel işlemeli modeller ve çift renkli pardesüler ön plana çıkıyor.Trend olacak bu 2016 pardesü modelleri tüm ünlü tesettür giyim markalarında görmeniz mümkün.

Tabiki her markanın kendine özgü çizgisi olduğundan ufak tefek modeller arasında farklılıklar olabilir ama genel itibariyle pardesü modelleri 2016 yılında biraz formlarını değiştirdiğini söyleyebiliriz.

Günlük Pardesü Modelleri 2016’da Daha Feminen

Günlük hayatımızda kullanılan düz ve tek renk pardesülerin yerine daha spor daha feminen görunüme sahip ve ayrıca renkli pardesü modelleri görmekteyiz.Bu form ve kesim değişimleri tamamen tesettürlü hanımların kendilerini hem daha şık görünmesini ve hemde daha rahat olmasını istemelerinden kaynaklanan bir geçiş olduğunu düşünmekteyiz.

Pardesü modelleri 2016
Pardesü modelleri 2016

Bir nevi arz talep meselesi olarakta düşünebiliriz. Kısacası artık daha renkli daha spor ve daha elit görünen “pardesü modelleri 2016” tesettür giyim sezonunda bizleri bekliyor.

Dantel ve Deri Detaylı Pardesüler Özel Günler ve Gecelere Hitap Ediyor !

Özel davetlerde ve düğünlerde rahatlıkla kombin edip kullanabileceğiniz birbirinden özel farklı pardesü modelleri bulunmaktadır.Örneğin yakası dantelli pardesü modeller, deri detaylı pardesü modelleri, kemerli pardesü modelleri ve gizli düğmeli sade pardesü modelleri 2016 yılında düğünlerde ve özel gecelerde giyebileceğiniz başlıca modellerdir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Abiye pardesü modelleri 2016
Abiye pardesü modelleri 2016

Bu özel günlerde giyeceğiniz pardesü modelleri günlük pardesü renklerinin aksine daha koyu renk tonlarını tercih etmenizi öneriyorum.

Ünlü Tesettür Markalarının Pardesü Modelleri ve Tarzları

Gelelim markalara eğer klasik bir tarzınız varsa 2016 yılında en seçkin koleksiyonlara sahip 2016 armine pardesü modelleri ve tekbir pardesü modellerini inceleyebilirsiniz.

Yelekli pardesü modelleri Kayra 2016
Yelekli pardesü modelleri Kayra 2016
Spor pardesü modelleri 2016
Spor pardesü modelleri 2016

Eğer daha spor bir çizginiz varsa Tuğba Venn pardesü modelleri ve Kayra pardesü modelleri 2016 yılına ait koleksiyonlarına göz atmanızda fayda var.

“Tesettür Giyim Kabini” sizler için tüm seçkin tesettür giyim markalarının pardesü modellerini bir araya getirip derledi.

İşte Pardesü Modelleri 2016 Koleksiyonlarından Oluşan Resimli Galerisi


5 Yorumlar
 1. Nuray YILDIZ diyor

  yukarıdaki pardüselerin markası ve satış yerleri neresi kardeşim

  1. admin diyor

   Alvina,Armine,Kayra markalarında bulabilrsiniz

 2. Anonim diyor

  pardüselerin her bedeni varmı

  1. admin diyor

   Pardesü satışımız henüz yok efendim

 3. aksa erva diyor

  iyi yani pek bir şey yok ama fena değil denilebilir ürünleriniz çok az daha fazla koysanız seviniriz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş