Tesettür Kap 2016 Koleksiyonları

0

Tesettür Kap Modelleri 2016 Sezonunda Hem Spor Hem Modern Tarzları ve Doğanın Muhteşem Renkleri İle Sizleri Bekliyor !


Tesettür kap 2016 koleksiyonları bu sezon yine birbirinden şık ve özel desenlerden oluşuyor. Tesettür kap modelleri mevsimlerin de değişmesi ile kendini vitrinlerde göstermeye başladı diyebiliriz. Kolay kullanımı ve pek çok parçaya kombin edilmesi nedeniyle tesettür kap modelleri bir çok bayan tarafından ilgi görmektedir. Durum böyle olunca kap modellerine her sezon yenileri ekleniyor.

2016 Tesettür Kap Modelleri Trendleri Nelerdir ?

Tesettür kap 2016 modellerinde kendiliğinden desenli kaplar, önü düğmeli, kapişonlu ve belden kemerli kuşaklı modeller tesettürlü bayanlarımızın en çok ilgi göstereceği tasarımlar olduğunu şimdiden görmekteyiz. Bunun yanı sıra tesettür giyimde spor tarzın yükselişte olduğu bu dönemlerde belden kemerli keten kap modelleri de 2016 sezonunun en hit kap modellerinden olduğunu da belirtmek isteriz.

2016 Kap Modellerinde Öne Çıkan Trend Renkler

Tesettür kap modelleri 2016
Tesettür kap modelleri 2016

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yeni sezon kap modellerinde renk çeşitleri olarak ilk başlarda gözümüze çarpanlar petrol, mürdüm, gri ve bordolardan oluşuyor. Bahar aylarının da gelmesiyle bu renklere ilave olarak kremler, sarı, su yeşili ve pudra tonları da eklenecektir. Her tesettürlü hanımın gardrobunda olması gereken kaplar yeni sezonda kalitesi, görüntüsü ve tarzıyla farklılık oluşturmaktadır.

Kap Seçimini Mevsime Göre Yapın !

Tesettür kapların kumaş seçeneklerinde ise trikolar, ketenler ve satenler gözümüze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Kaplar daha çok mevsim geçişlerinde sıkça kullanıldığı için keten ve ince kumaşlardan oluşan kapları tercih edebilirsiniz.

2016 tesettür kap modelleri
2016 tesettür kap modelleri

Sadeliği ve ölçülü giyinmeyi ilke edinmiş muhafazakar bayanlarımız için 2016 sezonunun en özel tesettür kap modellerini sizler için derleyip galerimizde sunduk. Yeni sezon 2016 kap modellerini yakından incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.

Tesettür Kap Modelleri 2016 Koleksiyonları Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş