Zayıf Gösteren Korseli Mayo Modelleri

0

Kilo fazlası olan kadınlara özel kilo gizleyici özelliğe sahip korseli mayo modellerini mercek altına aldık. İşte birbirinden toparlayıcı mayolar

Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatili resmi olarak başladı. Milyonlarca insan yaz mevsimini deniz, kum ve güneşin olduğu lokasyonlarda tatil yaparak değerlendirmeye başladı bile. Özellikle hanımlar fit görünmelerini sağlayacak yaz alışverişiyle dikkat çekiyor.

Plajda, havuz başında keyifle güneşlenmek, yüzmek için kilo problemi yaşamak istemeyen hanımlar, korseli mayo modelleri tercih ediyor. Korse destekli mayolar, yapısından ötürü fazla kiloları saklıyor, daha sıkı bir vücut formu sağlıyor. Bilhassa göbek – karın ve bel çevresindeki yağlanmalar korseli mayo sayesinde toparlanıyor.

Plajlarda Hem Şık Hem Zarif Olmak İsteyenlere

Mayolarda toparlayıcı özellik arayanlar, kalın kumaşlı mayo yerine korse destekli mayolara yöneliyor. Böylelikle hem şık hem de zayıf bir görüntü elde edebiliyorlar.

Göbeğiniz varsa ya da bel çevrenizde simit dediğimiz fazlalıklar oluştuysa mayodan yana endişe taşımanıza gerek yok. Bel çevresini sıkıca sarıp sarmalayan mayolar, güçlü yapısına rağmen hafif ve konforludur.

Zayıf Gösteren Korseli Mayo Şıklığı

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Korseli mayo modelleri, sıkılaştırma özelliği ile öne çıkan bir deniz giysisi olmasına rağmen aslında şık görüntüsüyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Korseli mayolardaki tasarım kıtlığı yeni modellerle çözüme kavuşuyor, hanımlar ince görünürken aynı zamanda aradıkları şık mayoya kavuşuyor.

Mayo tasarımcıları, korse ve mayo kumaşını bir araya getirirken şıklıktan asla ödün vermiyor! Mayoların kumaşı iç göstermeyen, suya dayanıklı, güneşe, tuzlu suya ve havuzdaki kimyasallara karşı korunaklı olduğundan korseli olması ekstra destek sağlıyor.

Bu nedenle alınacak korseli mayo, sadece tek sezon değil uzun yıllar giyilebilir formda kalmaya devam ediyor. Korseli deniz giysilerinde tek hedef kitle kilolu insanlar değil, bilakis zayıf bedene sahip kişiler de bu mayoların hedef kitlesinde yer alıyor. Zira mayonun sıkı kumaşı, sıkılaşma arzusuna yardımcı oluyor.

Her Bedene Uygun Korseli Mayo

Korseli mayo modelleri satın alırken bedeniniz ne olursa olsun uygun bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Modeller renk ve desen farklılığıyla sizleri bekliyor.

Bikini giymek istemeyenlere alternatif sunan korseli mayolar, uzun vadede modası geçmeyen mayolar olarak farklı tasarımlarıyla ilgileri cezp ediyor.

Mayo modelleri korse desteğine rağmen fiyatlar anlamında fahiş değil, ekonomik seviyelerde alıcılarla buluşuyor. Tatile gitmeden önce toparlayıcı mayoları inceleyerek fit görünüm elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş