Günlük ve Pratik Şal Bağlamaları Videoları

0

Merhaba arkadaşlar, bugüne kadar şal bağlamalarında abiye tarzına ve biraz daha uğraştırıcı modellerine ağırlık vermiştik. Bu yazımda ise sizlere günlük hayatta yapabileceğiniz en pratik şal bağlamaları videolarını paylaşmaya karar verdim. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine Youtube’dan gördüğüm en kolay günlük şal bağlamalarını inceleyip bunlar arasından seçmeler yapıp sizlerle sunmak istedim. Seçimimi yaparken Youtuber, stil ikonları ve fenomenlerden de şal bağlama videoları aldım. Bunlar arasında Rabiaca, Rimelaşkına, Merve Kuş, Aslı Afşaroğlu’nun pratik şal bağlama modellerini bulabilirsiniz. Bu kızlar da kim diye kendinize soruyorsanız merakla takip edilen 5 muhafazakar youtuber sayfamıza gidip kişiler hakkında bilgi alabilirsiniz 🙂

Umarım burdaki seçtiğim videolar hem yeni başlayanlar için hem de şal ve eşarbı bir türlü istediği gibi bağlayamayanlar için kolaylık sağlar. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan videolu şal bağlamalarına geçelim 🙂

Rabiaca’dan Pratik Şal Bağlama Modeli

Rabiaca’yı tanımayanınız  belki de yoktur. Rabiaca’nın şal bağlama modeli uyarladığı kombinler kadar sade ve son derece kolay olduğunu söyleyebilirim. İşte size stili ve yaptığı kombinler ile büyük hayran kitlesi oluşturan Rabiaca’nın pratik şal bağlaması.

Merve Kuş’dan 3 Farklı Yap Çık Pratik Şal Bağlama Modeli

Bu 3 farklı pratik şal modeli, sabah vakti olmayanlar için son derece ideal. Öğrenciler, çalışan kadınlar bu videoyu mutlaka izlemeliler.

Yine Merve Kuş’dan yeni kapananlar için son derece kolay bir şal modeli daha…

Okul İçin Pratik ve Hızlı Şal Bağlama Modeli

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Okula giden kızlar için şal bağlaması bazen can sıkıcı olabiliyor. Sabahın erken saatlerinde şal bağlama ile uğraşmayı bende okul dönemlerinden iyi bilirim. Bu videoda okula giden kapalı arkadaşlarımız için hızlı ve pratik şal bağlama tekniğini öğrenebilirsiniz.

Rimel Aşkı’ndan 3 Farklı Stil Pratik Şal Bağlaması

İlgiyle takip edilen Rimelaskina’nın 3 farklı kolay şal bağlama modeli. Günlük farklı stilleriniz için bu 3 farklı şal bağlama modelini deneyebilirsiniz.

Aslı Afşaroğlu’ndan Günlük Kullanabileceğiniz Şal Bağlama Modeli

Günlük hayatta kullanmak için rahat şal modeli arıyorsanız Aslı Afşaroğlu’nun kullandığı son derece kolay günlük şal bağlama tekniğini kullanabilirsiniz. Gençlerin de sık tercih ettiği bu şal bağlama modelinde pamuklu şalların daha iyi durduğunu söyleyebilirim.

Yüz Şekline Göre Kolay Şal Bağlama Modeli

Çok sorulan şal bağlama modellerinden bir tanesi de yüz tipine göre göre bağlama stilidir. Yine Aslı Afşaroğlu’ndan 3 farklı yüz şekline uygun şal bağlama modelini videolu anlatımdan öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş