Şal Nasıl Bağlanır ? Pratik ve Değişik Şal Bağlamaları

0

Şal nasıl bağlanır sorusuna videolu cevap veriyoruz. İşte birbirinden farklı ve yeni pratik eşarp/şal bağlamaları videoları

Şal bağlamak biz  tesettürlü bayanlar için hep bir sorun olmuştur. Özellikle yeni kapanan kardeşlerimiz şal bağlamakta yada istediği şekili vermekte epey zorlanmaktadırlar. Tesettür Giyim Kabini sizler için dünyanın ve Türkiye’nin en beğenilen şal bağlamaları videolarını bir araya getirdi. Videoların yanı sıra şal nasıl bağlanır sorsuna yanıt için uygulamalı resimleri de sizlerle paylaşıyoruz umarım size faydalı olur.

Pratik Şal Nasıl Bağlanır ?

Şal kare şeklinde değildir dikdörtgen şekile sahiptir. Şal bağlarken uzunlamasına açıp şalın ön kısmının daha düzgün durabilmesi için 10-15cm kadar katlayıp sonrasında başınıza atıp önden sarkan parçaları sağa ve sol omuzdan arkaya atarak bağlamayı bitirebilirsiniz. Dilerseniz arkadan iki parçayı bağlayabilirsiniz. Bağladıktan sonra iki parçayı ön tarafa da atabilirsiniz. Bu model son derece pratik şal bağlama modelidir.

Şal nasıl bağlanır
Şal nasıl bağlanır

Şalınızı Tutturmak İçin Mıknatıs Kullanın

Pratik şal nasıl bağlanır sorusuna yanıt verdikten sonra sizlere ufak ama hayat kurtarıcı bilgi vermek isterim. Eğer davetlerde ipek şal kullanmak istiyorsanız ve iğne kullanmayı tercih etmek istemiyorsanız küçük bir mıknatıs yardımı ile ipek şalınızı tutturabilirsiniz.

Şal eşarp nasıl bağlanır Şal eşarp nasıl bağlanır

Şal yada Eşarbınızı Kullanacağınız Mekana Göre Bağlayın

Eşarp yada şal bağlama modellerini öğrendikten sonra bu modelleri nerelerde kullanmanız gerektiğini de ayrıca bilmeniz gerekir. Davetler için ayrı, günlük yaşantınız için ayrı şal bağlama modelleri vardır. Davetlerde genellikle ipek yada şifon şal tercih etmeye özen gösterin. Eğer abiyeniz yada elbiseniz detaylı ise şalınızı işlemeler yada broşlar ile hafif hareketlendirebilirsiniz.

Videolar İle Şal Nasıl Bağlanır ? İşte Pratik, Yeni ve Farklı Şal Bağlamaları Videoları

Pratik aksesuarlı türban modeli


Pratik çapraz şal bağlama modeli

Boncuklu abiye şal bağlama modeli

Dantelli şal eşarp bağlama modeli

Şifon çarpraz şal bağlama modeli

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Omuzlara uzanan şal modeli

Genç bayanlar için pratik şal bağlama

Katlı şal bağlama modeli

İpek eşarp bağlama modeli

Gençler için püsküllü şal bağlama modeli

Düğünler için genç tarz şal bağlama

En pratik başörtüsü bağlama tekniği

Kelebek model şal bağlama

Kolay şal nasıl bağlanır

Resimler İle Şal Nasıl Bağlanır ? En Yeni Eşarp ve Şal Bağlama Modelleri Resimleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş