Sınırsız Rahatlık: Mevlana Feraceler

2

Mevlana ferace modelleri günlük ve özel davetlerde hem rahatlık ve hem şıklığı beraberinde getiriyor. Yeni tesettür kıyafeti olan mevlana feraceler farklı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor

Günlük ve özel davetlerde giydiğimiz feracelerin mevlana kesimlerini denediniz mi ? Tıpkı mevlana etekler gibi mevlana ferace modelleri de aşağıya doğru genişleyen formları ile hem rahatlık hem de şıklığı beraberinde getiriyor. Yeni sezon trendleri arasında yer alan mevlana feracelere bakmadan önce eğer feracelerde yeni tasarım trendlerini merak ediyorsanız 2017 ferace modelleri koleksiyonlarına göz gezdirebilirsiniz.

Tek Parça, Rahat ve Tesettüre Tam Uyumlu Mevlana Feraceler

Düğmeli mevlana ferace
Düğmeli mevlana ferace

2017 tesettür giyim trendleri tunik, gömlek, bluz, abiye ve eteklere getirdiği yenilikleri feracelere de getiriyor. Son günlerin en çok merak edilen ve konuşulan parçası olan mevlana ferace modelleri kesimi itibariyle son derece kullanışlı ve rahat olduğunu söyleyebilirim.

Sade mevlana ferace
Sade mevlana ferace

Mevlana feraceleri katıldığınız özel davetlerde, sokakta, alışverişte ya da komşu gezmesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dar ya da tam kalıp ferace giymekten çekinenler için mevlana ferace modelleri bir nimet niteliğinde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca büyük bedenli muhafazakar bayanlar aşağıya doğru genişleyen kesimi ile mevlana tipi feraceleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Yazlık mevlana ferace
Yazlık mevlana ferace

Yeni Sezonun Öne Çıkan Mevlana Ferace Modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tek parça ve tam boy özelliği ile tesettür kıyafetlerinde en rahat ve pratik olan feraceler bu sezon Mevlana kesimleri ile her kesimin ilgisini çekeceğe benziyor. Yeni sezon Mevlana ferace modellerinde kemerli, taşlı ve püsküllü kol detaylı tasarımlar öne planda.

İşlemeli mevlana ferace
İşlemeli mevlana ferace

Bu tarz Mevlana feraceler daha çok şık davetlerde kullanılsa da düz ve tek renkli modeller de günlük kullanım için son derece ideal. Fuşya, somon, vizon, lacivert ve taba renkleri Mevlana feracelerin yeni modellerinde hakim olan tonlardır. Tabi ki feracelerde olmazsa olmaz siyah rengi de unutmamak gerekir.

Mevlana ferace
Mevlana ferace

Mevlana Feraceler Nerede Satılıyor ?

Mevlana feraceleri şimdilik her marka ve alışveriş sitelerinde olmasa da bazı özel tesettür giyim butiklerinde bulabilirsiniz. Mevlana feraceler hem elbise hem giy çık parçalarının şimdiden vazgeçilmezi olacak gibi. Yazın en rahat parçalarından olan feraceleri bu sezon mutlaka mevlana formlarında denemelisiniz.

Yeni Sezon Mevlana Ferace Resimleri

2 Yorumlar
  1. sadiye diyor

    ferace fiyatları?

    1. admin diyor

      Merhaba satışta olan ürünlerimiz için https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresiniz ziyaret edebilirsiniz yada Whatsapp 0551 590 2688‬ iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş