Tesettür Hamile Giyim Modelleri

2

Tesettür Hamile Giyim Modelleri ve Kapalı Hamile Bayanlara Özel Tesettür Giyimine Dair Altın Tavsiyeler !


Tesettür hamile giyim kapalı bayanlarımızın en çok zorlandığı ve kıyafet seçiminde en titiz davranmak zorunda kaldıkları konulardan biridir. Amaç hem güzel giyinmek hem tesettüre uygun hem de hamileliğin getirmiş olduğu sıkıntıları göz önünde bulundurursak tesettür hamile kıyafetleri seçimi epey bir zor oluyor.

Herşeyden Önce Sağlık ve Rahatlık !

armine-tesettur-hamile-giyimDediğimiz gibi tesettürlü hanımların hamilelik dönemlerinde ne giyeceği konusunda kombin yapmak epey bir zor oluyor. Tesettürlü hamile bayanlara bizim önerilerimiz arasında ilk olarak mümkün olduğunca bol uzun tunikler ve salaş hırka modelleri arasından tercih yapabilirler.Hamile kapalı bayanların şık ve estetik görünmelerinin yanı sıra  tercih ettikleri hamile kıyafet modelleri arasında rahat olmaları kendilerini rahat hissetmeleri de oldukça önemlidir. Bedensen olarak sıkıntıya düşmeyeceğiniz kıyafetler tercih etmelisiniz.Herşeyden önce sizin ve bebeğinizin sağlığı ön planda olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Özellikle hamile giyimi için kumaş tercihleri sentetik değil pamuklu olması vücut sağlığı açısından oldukça önemlidir.Bu nedenle olabildiğince sentetik olmayan %100 pamuk kıyafet modelleri tercihi yapmalısınız.Bunun yanı sıra daha çok yumuşak kumaşlardan üretilen elbiselerde tercihinizin ilk sırasında olmalı.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür Hamile Giyiminde Seçenekler Çok !

Tesettürlü hamile bayanlar son yıllarda moda olan uzun bol salaş elbiseler tercih edebilirler.Bunun yanı sıra hamileliğin ilk aylarında tuniklerini pantolon ile kombin edebilirler ama pantolon tercihleri rahat ve belden lastikli ve bol tercih edilmelidir. Hamile bayanlar örtülerini kendilerini sıkmayacak şekilde bağlamalıdırlar buna uygun olan eşarp modelleri şal yada kare eşarp kullanabilirler.Bol salaş ve uzun hırkaların oldukça moda olduğu bugünlerde tesettürlü hamile bayanlarında bu trendin bir nebze de olsa içinde yer almış olacak.

tesettur-hamile-abiye-modelleriÖzel bir davete gitme zorunluluğu olunca haliyle daha şık giyinilmesi gerekli.Gelişen ve sürekli yenilenen tesettür giyim sektöründe hamile tesettürlü hanımlara özel oldukça şık ve rahatlığa özen gösterilmiş tesettür hamile abiye modelleri bulunmaktadır.Bu tesettür hamile giyim markaları arasında sizde kendinize uygun olan hamile kıyafet modelleri bulabilirsiniz.

Tesettürlü hamile bayanlarda  en önemli olan giysiler içerisinde  kendilerini rahat ve güven içinde hissetmeleridir. Eskiden tesettürlü kıyafetler de çeşit bulmak epey zorluydu şimdilerde oldukça fazla ve bir çok tesettür kıyafet modelleri tasarlanıyor. Durum böyle olunca tabiki tesettür hamile giyim modelleride oldukça şık ve rahat parçalardan oluşuyor.

Sizlerde hem tesettürlü hem de hamile iseniz tesettür hamile giyim modellerinden oluşan galerimizi inceleyebilirsiniz. Elbise tercihlerinizi ve kombinlerinizi yaparken daha rahat karar verebilirsiniz.

Tesettür Hamile Giyim Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. hatice diyor

    İnternetten nasıl sipariş verebilirim.

    1. admin diyor

      Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Şuanlık satış yapmamaktayız.Belli bir süre sadece sizlere fikir amaçlı paylaşımlarda bulunacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş