Yazın Giyebileceğiniz En Şık 20 Yazlık Pardesü Modeli

0

Yazlık pardesü modelleri yazın sıcak havalarda bile rahatlıkla giyebileceğiniz benzersiz tasarımlardan oluşuyor. İşte yeni sezonun en çarpıcı yazlık tesettür pardesü modelleri !


Pardesü modelleri genellikle yazın kullanılan tesettür dış giyim parçalarından olsa da yaz ve ilkbahar aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz birbirinden şık pardesü modelleri bulunmaktadır. Renk renk cıvıl cıvıl yazlık pardesü modelleri yazın sıcak havalarda dışarıda ne giyeceğine karar veremeyen bayanlar için en pratik çözümü getiriyor. En az feraceler kadar yazlık pardesü modelleri ince kumaş dokularından tasarlanmaktadır. Yazın sıcak havalarda kombin yapmak istemeyen hanımların kurtarıcısı olan yazlık pardesüler yeni sezonda adeta giy çık moduna uygun tasarımlardan oluştuğunu söyleyebiliriz.

Yeni Sezonun Yazlık Pardesü Trendleri

Şöyle bir baktığımızda asimetrik kesim trendinin yazlık pardesü modellerine yansıdığını rahatlıkla görebiliriz. Bunun yanı sıra yeni sezon yazlık tesettür pardesü modelleri kol detaylarının da ön plana çıktığı tasarımlardan oluştuğunu görmekteyiz. Malum biz kadınlar detayları severiz. Dolayısıyla tasarımcılar ve markalar pardesü modellerinde detaylara önem vererek sade ve alışagelmiş tasarımların dışına çıkmayı başarmış görünüyorlar.

Armine yazlık pardesü
Armine yazlık pardesü

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kol detaylarının yanı sıra kışlık pardesülerde olduğu gibi yazlık pardesü modellerinde de birbirinden şık yaka detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca düz yakalı pardesüler de vintage stilini benimseyen tesettürlü hanımlara güzel seçenekler sunmakta.

Yazlık Pardesü Modelleri Arasında Kabul Gören Trend Renkler

Yazlık pardesü modelleri için baharı ve yaz mevsimini yansıtan maviler, kremler, ekrular, uçuk pembeler ve su yeşili renklerine yer verildiğini görmekteyiz. Bunların dışında pastel tonlarını da çoğu yazlık pardesülerde görmemiz mümkün.

Nihan yazlık pardesü
Nihan yazlık pardesü

Gerek feminen, gerek çalışan kesim gerek ev hanımı olan kapalı hanımlara birbirinden özel şık seçenekler sunan yazlık tesettür pardesü modellerini yakından inceleyebilmeniz için sizler için seçkin markaların yeni sezon pardesü koleksiyonlarını bir araya getirdik. Detaylar için galerimize göz atabilirsiniz.

Yazlık Pardesü Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş