Hamilelikte Giyebileceğiniz Tesettür Etekler

0

Hamilelik döneminde giyebileceğiniz tesettür etek modelleri ile her daim stilinizi bozmadan hem şık hem rahat olabilirsiniz. Nasıl mı ? İşte tesettür hamile etek seçiminde altın öneriler.

Anne olmak dünyanın en heycan verici duygusu ve en şaşırtıcı deneyimi olduğunu söylemem herhalde yanlış olmaz. Bu dönemde bu duyguları yaşarken aynı zamanda kendinizi giydiğiniz kıyafetler içinde rahat ve güvende hissetmeniz önemlidir. Seçtiğiniz yanlış kıyafetler yada ne giyeceğinizi bilmemeniz sinirlerinizi bozabilir.

Hamile tesettür etek kombinleri
Hamile tesettür etek kombinleri

Bu nedenle hamile kıyafetleri hakkında sizlerle pek çok yazı paylaştık, şimdi de tesettürlü hamileler için etek modelleri ve seçimi hakkında sizlere ipuçları aktarmak istedim. İşte hamileliğiniz boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz en yeni hamile tesettür etek modelleri.

Günlük tesettür etek
Günlük tesettür etek

Hamilelikte Yeni Kıyafetlere İhtiyacınız Olacak

Hamilelik boyunca vücudunuz her ay değişiklik gösterir. En zor olanda, iki üç ay öncesinde severek giydiğiniz pantolon, etek yada elbiseniz size olmaz. Eski kıyafetlerinize elvada derken yeni pantolonlara, yeni eteklere, hamile elbiselerine hatta yeni ayakkabılara ihtiyacınız olacaktır.

Genç hamile tesettür etek
Genç hamile tesettür etek

Hamile Eteği Seçerken

Bunlar arasında en önemlisi belki de eteklerdir. Gebelik döneminde kıyafet seçerken en dikkat etmeniz gereken hamile etek modelleridir. Çünkü karın bölgenizin alt kısmı yani beliniz bu dönemde genişleyebilir bu yüzden giyeceğiniz etek modelinin bel kısmının lastikli olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca eteğinizin likralı esnek kumaştan olmasını da göz önünde bulundurmalısınız. Son olarak önemli bir hususu belirtmek isterim; hamile eteklerinde uzunluğa dikkat edin, ayağınızın etek uçlarına takılmaması için çok uzun etek seçmemeye özen gösterin.

Spor hamile tesettür etek
Spor hamile tesettür etek
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Hamileler İçin İdeal Etek Modelleri

1-Kloş Etekler

Eğer tesettürlü yada muhafazakar giyimi benimsemişseniz vücut hatlarınızı göstermeyen etek modellerine yönelebilirsiniz. Vücut hatlarını göstermeyen etek modelleri ise pileli ve kloş eteklerdir. Fakat hamilelik döneminde pileli etekler yerine kloş formdaki tesettür etekleri tercih etmenizde fayda var. Pileli etekler, hali hazırda aldığınız kiloları bir tık daha fazla gösterbilir. Kloş etekleri, bluzler, gömlekler ve trikolar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Hamile maksi etek
Hamile maksi etek

2- Kot Etekler

Kloş eteklerin yanı sıra gebelikte tercih edeceğiniz bir diğer etek modeli ise kot eteklerdir. Hamile kot eteklerin avantajı her ortamda rahatça tercih edebileceğiniz yapıda olmasıdır. Fakat kot etek alırken kumaşının sert olmamasına dikkat edin, daha yumuşak ve esneyebilen kot etekleri tercih edin. Kot etekleri penye sweat ve uzun salaş tunikleriniz ile yaz aylarında tercih edebilirsiniz.

Tesettür hamile denim etek
Tesettür hamile denim etek

3-Karın Bölgesini Saran Etekler

Yeni vücut şeklinize alışırken karnınız yavaş yavaş büyümeye başlar. Karnınızın çıktığı dönemlerde ise karın bölgesini saran etek modellerini tercih edebilirsiniz. Günün her saati ister özel hayatınızda ister iş hayatınızda bu hamile etek modelini giyebilirsiniz.Bu tip etekler ile karınızı tam koruma altına alarak daha güvende hissedebilirsiniz.

Hamile Tesettür Etek Modelleri Resimleri ve Kombinleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş