Tesettürlü Emzirme Kıyafetleri

2

En pratik ve rahat emziren anne kıyafetleri ve emzirme döneminde kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gerekenler


Annelerin bebekleri ile kuvvetli bağ kurdukları anlar şüphesiz emzirme zamanlarıdır. Anneliği en derin duygular ile tadabileceğiniz emzirme dönemlerinde giydiğiniz kıyafetlerin ayrı bir önemi oluyor. Özellikle ev ortamı dışında herhangi bir yerde emzirme mecburiyetiniz varsa giydiğiniz kıyafet sizi zor duruma sokabilir. Dolayısıyla emzirme döneminde rahat, düğmeli ve pamuklu giysileri tercih etmenizde fayda var. Tesettür Giyim Kabini olarak tesettürlü annelerin emzirme döneminde giyebileceği en ideal kıyafetleri bir araya getirdik.

Giyeceğiniz kıyafeti seçerken genelde şıklığına dikkat ederiz rahatlığı yada ne kadar sağlıklı olduğunu pek araştırmayız. Fakat bu kriterlere hamilelik ve emzirme döneminde azami ölçüde dikkat etmeniz gerekir. Çünkü söz konusu olan sizin karnınızda taşıdığınız gözünüzden sakındığınız bebeğinizdir.

Emzirme Döneminde Kıyafet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

Hamilelikte olduğu gibi emzirme dönemlerinde de olabildiğince rahat kıyafetler seçmeye özen göstermelisiniz. Emzirme döneminde seçtiğiniz kıyafetler emzirmeye elverişli, rahat, pratik ve kumaş yapısı sağlıklı olması sizi daha az strese sokacaktır. Unutmayın bebeğiniz ne zaman acıkırsa o zaman emzirmek durumunda kalacaksınız bu yüzden kıyafetinizin şıklığından daha çok pratikliğine önem vermelisiniz.

Emziren anne kıyafetleri
Emziren anne kıyafetleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Emzirme döneminde dikkat edeceğiniz bir diğer önemli husus kumaş yapısıdır. Olabildiğince pamuklu doğal kumaş yapılarını tercih edin. Bunun yanı sıra kıyafetinizin sık kirlenme riski olduğu için hızlı kuruyan, lekesi kolay kumaşlar tercih etmeye özen gösterin.

En Rahat ve Pratik Emzirme Kıyafetleri

Emzirme döneminde giyilebilecek en rahat kıyafetler ise düğmeli gömlekler, düğmeli tunik modeller, fermuarlı bluzler, esnek yapıya sahip olan likralı giysilerdir. Bunun yanı sıra ayrıca düğmeli yada fermuarlı kıyafetler ile uğraşmak istemiyorsanız salaş ve bol elbiseleri veyahut tunikleri tercih edebilirsiniz. Bu arada bebeğiniz ile dışarıya çıkarken emzirme sütyenlerinden mutlaka kullanmanızı öneririm. Eğer davet gibi bir ortama gidiyorsanız verev yaka kesime sahip kıyafetleri seçebilirsiniz.

Önü düğmeli tesettür tunik
Önü düğmeli tesettür tunik

Siz siz olun herşeyiniz olan kıymetli yavrunuzu daha rahat emzirebilmek için olabildiğince rahat ve sıkmayan kıyafetleri tercih edin. Tesettür giyim sektörünün gelişmesi ile pek çok alanda olduğu gibi tesettür hamile kıyafetleri ve tesettürlü emzirme kıyafetleri modelleri bulabileceğiniz mağazalar ve online satış siteleri arttığını söyleyebiliriz.

Sizler için emzirme döneminde giyebileceğiniz en rahat ve en yeni tesettür kıyafetlerini tek bir galeride derledik. Tesettürlü anneler için emzirme kıyafetlerini yakından incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.

Emziren Anne Kıyafetleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. hanim zeyrekerler diyor

    Asimetrik fermuar detayli olan tunik fermuar açılıp emzirme yapilabiliyrmu

    1. admin diyor

      Evet uygundur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş